Cmimi me i mire i garantuar
TV Fuego LED 32EL600T

19 990 Lekë


Përshkrimi

  • TV Fuego, modeli 32EL600T.
  • Ekran LED dhe rezolucion HD.
  • Kornize e holle dhe dizajn elegant.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 28928

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

24 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
17 990 Lekë
25 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (4)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
22 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (21)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
72 990 Lekë
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
109 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
29 990 Lekë
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
84 990 Lekë
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor i markes Fuego, modeli 32EL600T. Garancia 1 vit.

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara.

Ekran LED me rezolucion HD 1366 x 768 pixels.

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit me madhesi 32".

Rrjedhshmeria e pamjes dhe cilesi e shume e mire zeri.

Marres dixhital tokesor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T2/C/T.

Portat HDMI, USB, VGA, 1 porte Skart. Cl+, MPEG4, H.265.

Permasat 73.5 x 47.8 x 18.5 cm.

Rezolucioni HD

Sa me i larte numri i pikselave, aq me i mprehte dhe me i hollesishem behet imazhi. Ekrani me rezolucion HD ofron cilesi te larte te figures me imazhe mjaft te qarta dhe te pastra.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Byon

porosia erdhi shpejt, ia vlen per cmimin, me i mire sec e prisja

Byon

kontrasti jo mire

Byon

Te nesermen

e mora te nesermen ne korce, televizori duket ok si gjithe te tjeret