18 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor i markes Fuego Smart
  • Sistem operativ Android
  • Ekran LED me rezolucion HD
  • Televizori lidhet me internet dhe ju mund te shikoni te gjithe filmat qe deshironi
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 28929

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor i markes Fuego, modeli 32EL610ANDT, smart. Garancia 1 vit SMART

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara

Sistem operativ Android

Ekran LED me rezolucion HD Ready 1366 x 768 pixels

Televizori mund te lidhet me internetin me ane te Wi-Fi dhe ju mundeson te shikoni filmat dhe programet tuaja te praferuara

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit me madhesi 32"

Rrjedhshmeria e pamjes dhe  cilesi shume e mire zeri

Marres dixhital tokesor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T2/C

Portat HDMI, USB, VGA, 1 porte Skart. Cl+, MPEG4, H.264

Permasat 73.5 x 47.8 x 18.5 cm.

Specifikat

MarkaFuego
Garancia1 vit
Madhesia e Ekranit TV32"
Lloji TVLED
SMARTPO
Rezolucioni1366 x 768 (HD)
Frekuenca100Hz
Bestseller1

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

29 990 Lekë
37 990 Lekë
Kurseni 8000 L
1 ne stok
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
37 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
40 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
40 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (2)
1 ne stok
52 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
3 ne stok
55 990 Lekë
I disponueshëm
56 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
58 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
62 990 Lekë
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

SHITUR
6 990 Lekë
Shitur (158)
Nuk ka me gjendje
4 290 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (103)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (20)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (649)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (112)
3 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (46)
1 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (25)
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
3 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
22 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (16)
3 ne stok
New
2 490 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
9 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.