29 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes Grundig modeli 32VLE4720BN Me madhesia ekrani 32", rezolucion HD me kontrast te larte Frekuenca: 400PPR. Kornize rreth ekranit me ngjyre e zeze Marres dixhital tokesor, satelitor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T2/C/S2 Portat: 2 porta HDMI, 1 porte USB, 1 porte Skart, 1 dalje optike. USB RECORDING- Falë funksionit të incizimit USB, ju mund të regjistroni dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27079

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

790 Lekë
Shitur (183)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor i markes Grundig modeli 32VLE4720BN

Me madhesia ekrani 32", rezolucion HD me kontrast te larte

Frekuenca: 400PPR. Kornize rreth ekranit me ngjyre e zeze

Marres dixhital tokesor, satelitor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T2/C/S2

Portat: 2 porta HDMI, 1 porte USB, 1 porte Skart, 1 dalje optike.

USB RECORDING- Falë funksionit të incizimit USB, ju mund të regjistroni dhe të luani përmbajtjet televizive pa pasur nevojë për një regjistrues shtesë.

Televizorët Grundig Vision 4 janë një zgjedhje e shkëlqyer në çdo kuptim, qoftë si televizori i parë ose i dytë në shtëpi.

Ndriçimi LED i ekranit garanton cilësi më të mirë të imazhit dhe një ekran me ngjyrë më të bukur.

Përmirësimi i vërtetë i kënaqësisë në televizion, me një raport të shkëlqyeshëm çmim/cilësi.

Gama e madhe e madhësive dhe ngjyrave të modelit do të thotë që ju mund të keni një televizor me madhësinë e duhur për hapësirën tuaj, pavarësisht nëse është një dhomë gjumi, një dhomë për fëmijë ose një dhomë ndenje.

Permasat me mbajtese: 73.5 x 47.8 x 17.8 cm

Permasat pa mbajtese: 73.5 x 44.3 x 8.9 cm

Konsumi maksimal 40W ndersa stanby 0.3W

Specifikat

Marka Grundig
Garancia 2 vjet
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
40 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
40 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
45 990 Lekë
Kurseni 6000 L
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
46 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 10000 L
I disponueshëm
52 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
4 ne stok
55 990 Lekë
I disponueshëm
56 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
58 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
62 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

Cmimi me i lire i garantuar
3 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (80)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (82)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (10)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (153)
I disponueshëm
6 990 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (35)
3 ne stok
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (65)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (17)
2 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (41)
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
3 ne stok
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (8)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.