36 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes Grundig LED modeli 32VLE4720BN Me madhesia ekrani 32", rezolucion HD me kontrast DCR PLUS Frekuenca: 800PPR. Kornize rreth ekranit me ngjyre e zeze Marres dixhital tokesor, satelitor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T2/C/S2 Televizori eshte SMART qe ju lejon ta perdorni duke e lidhur me wireless-in e shtepise tuaj Operon me sitemin interactive 4.0....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 27081

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Televizor i markes Grundig LED modeli 32VLE4720BN

Me madhesia ekrani 32", rezolucion HD me kontrast DCR PLUS

Frekuenca: 800PPR. Kornize rreth ekranit me ngjyre e zeze

Marres dixhital tokesor, satelitor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T2/C/S2

Televizori eshte SMART qe ju lejon ta perdorni duke e lidhur me wireless-in e shtepise tuaj

Operon me sitemin interactive 4.0. Audio 2x14W

Portat: 2 porta HDMI, 1 porte USB, 1 porte Skart, 1 dalje optike, ethernet

Ndriçimi LED i ekranit garanton cilësi më të mirë të imazhit dhe një ekran me ngjyrë më të bukur.

Përmirësimi i vërtetë i kënaqësisë në televizion, me një raport të shkëlqyeshëm çmim/cilësi.

Gama e madhe e madhësive dhe ngjyrave të modelit do të thotë që ju mund të keni një televizor me madhësinë e duhur për hapësirën tuaj, pavarësisht nëse është një dhomë gjumi, një dhomë për fëmijë ose një dhomë ndenje.

Permasat me mbajtese: 73.5 x 48.4 x 17.8 cm

Permasat pa mbajtese: 73.5 x 44.3 x 7.6 cm

Konsumi maksimal 40,1W ndersa stanby 0.3W

Specifikat

Marka Grundig
Garancia 2 vjet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

37 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
40 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
40 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
52 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
55 990 Lekë
I disponueshëm
56 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
58 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
62 990 Lekë
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

SHITUR
6 990 Lekë
Shitur (158)
Nuk ka me gjendje
4 290 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (101)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (19)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (183)
4 ne stok
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (649)
2 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (25)
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
3 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
22 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (14)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.