149 990 Lekë
199 000 Lekë
Kurseni 49 010 Lekë


Përshkrimi

Televizor HAIER QLED 65'' Smart LE65X7000UA

  • Televizor i markes TV HAIER 65''
  • Operon me sistemin Android 9.0
  • Google Play Store 
  • Netflix & YouTube
  • Chromecast
  • Bluetooth 5.0
  • Panel SAMSUNG QLED
  • Marresi DVB-T2/S2
  • Me rezolucion 4K 3840×2160
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44117

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (855)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (37)
1 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (36)
2 ne stok
- 17000 L
49 990 Lekë
66 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 8000 L
68 990 Lekë
76 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 14000 L
34 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
19 990 Lekë
27 990 Lekë
Shitur (73)
I disponueshëm
38 990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 10000 L
109 990 Lekë
119 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
83 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 12000 L
107 990 Lekë
119 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
38 990 Lekë
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 4000 L
28 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 3000 L
29 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 4000 L
27 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
- 7000 L
30 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (176)
4 ne stok
- 12000 L
45 990 Lekë
57 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
179 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
119 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
79 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor i markes  HAIER  Modeli LE65X7000UA

Televizori eshte Smart dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet.

Operon me sistemin ANDROID 6.0 dhe APP STORE i CERTIFIKUAR

Me madhesi ekrani 65" QLED me rezolucion 4K 3840×2160

Paneli i brendshem eshte SAMSUNG me teknologji QLED i cili i jep gjalleri ngjyrave

Televizori vjen se bashku me marresin dixhital tokesor dhe satelitor DVB-T2/S2 te integruar, cka ju mundeson te shihni kanalet analoge direkt me nje kerkim automatik, pa patur nevoje te blini dekoder shtese apo modul

Me 3 dalje HDMI, USB x 2, VGA x 1, Composite Input: 1 RCA, Ethernet LAN x 1, Wireless 

Televizoret Smart TV mundesojne lidhje me internetin apo te lidhni celularin tuaj Android per te pare cdo gje qe deshironi ne nje ekran shume here me te madh

Mjafton te lidhni televizorin tuaj me internetin nepermjet Wireless te shtepise suaj apo nje fishe interneti LAN nese televizorin e keni prane modemit te internetit

Lundroni ne internet, shihni filma, Youtube, cdo gje qe ofron Google ne televizorin tuaj

APP Store i Certifikuar

Netflex ku mund te shikoni filma dhe serialet me te fundit 

YouTube per te shijuar muzik dhe video te ndryshme 

Google Play ku mund te shkarkoni aplikacione dhe lojra qe ju pelqejn dhe ju nevoiten 

Music per te degjuar musikat tuaja te preferuara dhe ato me te fundit 

Bluetooth i integruar mundeson te lidhet me paisjet tuaja si kufje , boks ,e tjer te cilet kane bluetooth 

Chrome Cast e integruar ju mundeson te trasmetoni cdo gje qe keni ne smartphonin tuaj ne televizor

Fuqia 70W, klasa e energjise A

Audio cilesore dhe shume e paster 

GARANCIA 1 VIT

Specifikat

Marka Haier
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 148W
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 65"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

Produktet që keni parë

Reviews (0)