26 990 Lekë
30 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

  • TV LED ELEKTRA 40 SMART
  • Marresi DVB-T2 te integruar
  • Me audio...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35626

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

TV LED ELEKTRA 40 SMART

Televizor i markes Elektra modeli ET-40FHD18S-T2

Me madhesi ekrani 40" LED

Marresi DVB-T2 te integruar

Me rezolucion FULL HD 1920 × 1080 , 100 Hz

Televizori eshte Smart TV/ANDROID i cili mundeson lidhje me internet

Me audio cilesore dhe shume te paster

Me 3 dalje HDMI, 2 USB, 1 VGA, Scart, dhe porte per PC,AUDIO 

Me kornize te holle te zeze anesore 

Permasa e diagonales se ekranit eshte 102 cm.

Specifikat

MarkaElektra
Garancia2 vjet
Madhesia e Ekranit TV40"
Lloji TVLED
SMARTPO
Rezolucioni1920 x 1080 (Full-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
24 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (2)
1 ne stok
44 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
59 990 Lekë
Kurseni 20000 L
Shitur (1)
3 ne stok
366 990 Lekë
1 ne stok
53 990 Lekë
I disponueshëm
89 990 Lekë
99 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (18)
4 ne stok
84 990 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
30 980 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
22 990 Lekë
28 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (3)
1 ne stok
62 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
179 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (11)
I disponueshëm
SHITUR
22 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
69 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
1 ne stok
54 990 Lekë
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

5 990 Lekë
Shitur (126)
I disponueshëm
4 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (201)
I disponueshëm
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (16)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (48)
I disponueshëm
19 990 Lekë
22 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (3)
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (155)
I disponueshëm
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
30 980 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
New
9 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.