49 990 Lekë
59 990 Lekë
Kurseni 10 000 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes Elektra modeli ET-49FHD18S-T2 I harkuar me rezolucion Full HD dhe ekran me madhesi 49" Me sistem Android 4.4/Cortex A7 dual Core me shpejtesi 1.2Ghz/mALI 400MP2/512MB/4GB Marres DVB-T2/C, Wifi RJ-45 Me 3 dalje HDMI, 2 vend per USB, 1 VGAx1 Vend per PC Audio Input, Coaxial OUTx1 GARANCIA 2 VJET

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25089

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (237)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor i markes Elektra modeli ET-49FHD18S-T2

I harkuar me rezolucion Full HD dhe ekran me madhesi 49"

Me sistem Android 4.4/Cortex A7 dual Core me shpejtesi 1.2Ghz/mALI 400MP2/512MB/4GB

Marres DVB-T2/C, Wifi RJ-45

Me 3 dalje HDMI, 2 vend per USB, 1 VGAx1

Vend per PC Audio Input, Coaxial OUTx1

GARANCIA 2 VJET

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 2 vjet
Sistemi Operativ Android 4.4 KitKat
Procesori CPU Dual Core
Shpejtesia e Procesorit 1.2 GHz
Madhesia e Ekranit TV 49"
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
37 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
40 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
40 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
52 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
55 990 Lekë
I disponueshëm
56 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
58 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
62 990 Lekë
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

SHITUR
6 990 Lekë
Shitur (158)
Nuk ka me gjendje
4 290 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (101)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (19)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (183)
4 ne stok
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (649)
2 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (25)
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
3 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
22 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (14)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.