34 990 Lekë
47 990 Lekë
Kurseni 13 000 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor Elektra 50'' SMART
  • Me sistem Android
  • Mund te instaloni te gjithe aplikacionet nga Playstore
  • Rezolucion ultra HD
  • Produkti vjen me 2 vite garanci
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 48482

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

89 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2000 L
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Shitur (127)
1 ne stok
- 10000 L
49 990 Lekë
59 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
28 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (31)
1 ne stok
- 10000 L
109 990 Lekë
119 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
- 10000 L
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 10000 L
52 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 8000 L
27 990 Lekë
35 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 3000 L
69 990 Lekë
72 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
52 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 10000 L
53 990 Lekë
63 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 6000 L
22 990 Lekë
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 14000 L
54 990 Lekë
68 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 30000 L
89 990 Lekë
119 990 Lekë
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10000 L
49 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 7000 L
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
89 990 Lekë
I disponueshëm
72 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
69 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
179 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
109 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor Elektra 50'' SMART modeli ET-50UHD20S-T2S2

Me rezolucion Ultra HD dhe ekran me madhesi 50"

Me sistem Android 

Marres DVB-T2/S2 lidhet me internetin dhe mund te instalomi cdo lloj aplikacioni nga Playstore.

Me 2 dalje HDMI, 2 vend per USB 2.0, 1 VGAx1, 1 AV, INx1.RCA.YPBR(RCA)

Vend per PC Audio Input, Coaxial OUTx1, TF Card, vend per kufjet

2 vjet Garanci

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 2 Vite
Madhesia e Ekranit TV 50"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni Ultra HD

Produktet që keni parë

Reviews (0)