40 990 Lekë
56 990 Lekë
Kurseni 16 000 Lekë


Përshkrimi

Televizor Smart Elektra LED

  • Ne modelin ET-58UHDVS-T2S2
  • Smart TV, me sistem operativ Android 11.0
  • Ekran LED 4K Ultra HD
  • Me porte USB, HDMI
  • Garancia 12 muaj 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 66858

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (260)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (51)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

89 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
179 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
119 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10100 L
104 900 Lekë
115 000 Lekë
I disponueshëm
- 7000 L
30 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 17000 L
49 990 Lekë
66 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
89 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
59 990 Lekë
64 990 Lekë
I disponueshëm
- 33000 L
45 900 Lekë
78 900 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (38)
1 ne stok
- 26000 L
26 990 Lekë
52 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
70 990 Lekë
I disponueshëm
67 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
62 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 20000 L
29 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (102)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (74)
I disponueshëm
- 13000 L
18 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (968)
I disponueshëm
- 5000 L
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
SHITUR
30 790 Lekë
Shitur (22)
Nuk ka me gjendje
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor Smart Elektra LED ET-58UHDVS-T2S2

Televizor i markes Elektra, ne modelin ET-58UHDVS-T2S2

Televizori eshte Smart TV, cka mundeson lidhjen me internetin nepermjet Wi-Fi apo LAN (ethernet)

Ekrani eshte LED, me rezolucion 4K ULTRA HD (3840 x 2160 pixels), ne formatin me te mire te cilesise se ngjyrave, duke transmetuar cdo detaj te objekteve ne imazhe dhe cilesine me te mire te pixela-ve

Me marres DVB-T2/C/S2 te integruar, per kerkimin automatik te kanaleve analoge, pa patur nevoje per dekoder shtese

Funksionon me sistemin Android 11.0

Me porte HDMI, USB dhe dalje optike

Me garanci 1 vit

Distanca e rekomanduar e vendosjes se TV nga pozicioni ku ulemi eshte (2.10m deri ne 2.45m)

 

Permasat e produktit:

Gjatesia: 129.6 cm

Thellesia: 7.6 cm

Lartesia: 82 cm

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 1 Vit
Madhesia e Ekranit TV 58"
SMART PO
Rezolucioni 3840 x 2160

Produktet që keni parë

Reviews (0)