54 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes Hitachi modeli B-Smart 43HB5T62.

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara ne kete Televizor me madhesi ekrani 43" dhe rezolucion Full HD 1920 x 1080 pixels. BPI 600.

Klasi i energjise A+.

Audio e paster dhe volumi i larte do ju...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21522

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Televizor i markes Hitachi modeli B-Smart 43HB5T62.

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara ne kete Televizor me madhesi ekrani 43" dhe rezolucion Full HD 1920 x 1080 pixels. BPI 600.

Klasi i energjise A+.

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema. Fuqia totale e audios 2 x 8 W RMS. Sistemi i zerit DTS TruSurround + DTS HD.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit 43". Ngjyra e zeze.

Me internet web dhe wireless. NetFlix / 4K

Cilesi shume e mire zeri.

Marres dixhital tokesor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T/ T2/C. Modalitet PVR.

Portat: 3 porta HDMI, 1 porte USB, 1 Scart, 1 x Composite Video, Audio in / VGA (PC IN: D-SUB15)

Permasat 97.4x61.5x22 cm.

Specifikat

MarkaHitachi
Garancia3 vjet
RezolucioniRezolucioni 1920x1080
Madhesia e Ekranit43''
RezolucioniFull HD LED

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

24 990 Lekë
Shitur (15)
1 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
24 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (2)
1 ne stok
44 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
366 990 Lekë
1 ne stok
53 990 Lekë
I disponueshëm
89 990 Lekë
99 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (19)
4 ne stok
84 990 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
30 980 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
62 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
179 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (11)
I disponueshëm
SHITUR
29 990 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
69 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.