53 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes Hitachi modeli 48HB6W62. Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara ne kete Televizor me madhesi ekrani 48" dhe rezolucion Full HD.Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema. Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit 48". Ngjyra e zeze. Fuqia 16 W. Me wireless. Cilesi shume e mire zeri. Marres...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21524

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Televizor i markes Hitachi modeli 48HB6W62.

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara ne kete Televizor me madhesi ekrani 48" dhe rezolucion Full HD.

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit 48". Ngjyra e zeze.

Fuqia 16 W.

Me wireless.

Cilesi shume e mire zeri.

Marres DVB-C, DVB-S2, DVB-T2.

Karaktesistikat: Miracast / Mirroring Screen, TV Smart, USB Media Player, USB PVR.

Portat: 3 porta HDMI, 2 porte USB, Bluetooth, Component Video, Composite Video, SCART, VGA (D-Sub) .

Specifikat

Marka Hitachi
Garancia 3 vjet
Fuqia ne Watt 16 W
Madhesia e Ekranit 48''
Rezolucioni Full HD LED

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

37 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
40 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
40 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
45 990 Lekë
Kurseni 6000 L
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
46 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 10000 L
I disponueshëm
52 990 Lekë
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
4 ne stok
55 990 Lekë
I disponueshëm
56 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
58 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
62 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

Cmimi me i lire i garantuar
3 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (80)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (82)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (10)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (153)
I disponueshëm
6 990 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (35)
3 ne stok
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (65)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (17)
2 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (41)
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
3 ne stok
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (8)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.