366 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes LG 55" OLED modeli 55B6J Me cilesine me te mire te figures OLED dhe rezolucion 4K Ultra HD Televizori eshte smart dhe operon me sistemin operativ web OS 3.0 Me wireless qe ju lejon te lundroni ne internet direkt nga televizori juaj Opsionet e TV DNLA/Bluetooth, marres DVB-T2 / C / S2 Dalej optikale/HDMI/USB/Kompozit (AV)/ethernet Kontrast Mega, me modul CL+. Konsumi...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 27679

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Televizor i markes LG 55" OLED modeli 55B6J

Me cilesine me te mire te figures OLED dhe rezolucion 4K Ultra HD

Televizori eshte smart dhe operon me sistemin operativ web OS 3.0

Me wireless qe ju lejon te lundroni ne internet direkt nga televizori juaj

Opsionet e TV DNLA/Bluetooth, marres DVB-T2 / C / S2

Dalej optikale/HDMI/USB/Kompozit (AV)/ethernet

Kontrast Mega, me modul CL+. Konsumi maksimal 145W ndersa stanby 0,5W

Permasat me mbajtese 122.9 X 75.9 X 22.5cm ndersa pa mbajtese 122.9 X 71.5 X 4.86cm

Televizori peshon 18,6kg se bashku me mbajtesen

Specifikat

Marka LG
Garancia 2 vjet
Madhesia e Ekranit TV 55"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
37 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
40 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
40 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
52 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
55 990 Lekë
I disponueshëm
56 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
58 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
62 990 Lekë
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

SHITUR
6 990 Lekë
Shitur (158)
Nuk ka me gjendje
4 290 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (101)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (19)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (183)
4 ne stok
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (649)
2 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (25)
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
3 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
22 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (14)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.