47 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes LG modeli 43LJ500V

Me madhesi ekrani 43'' LED dhe rezolucion Full HD

Frekuenca 200PM1,, audio 2x10 W

Televizori nuk eshte Smart. Ka porte HDMI, SKART,USB

Marres dixhital DVB-T2 / C / S2 dhe modul Cl +. 

Me porta hyrjeje të shumëfishta...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27096

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Televizor i markes LG modeli 43LJ500V

Me madhesi ekrani 43'' LED dhe rezolucion Full HD

Frekuenca 200PM1,, audio 2x10 W

Televizori nuk eshte Smart. Ka porte HDMI, SKART,USB

Marres dixhital DVB-T2 / C / S2 dhe modul Cl +. 

Me porta hyrjeje të shumëfishta ju mund të lidhni kabllon HDMI ose USB dhe të argëtoheni nëpermjet, lojrave ose pajisjeve dixhitale në televizorin tuaj.

Permasat me mbajtese 97 x 62.4 x 22 cm ndersa pa mbajtese 97 x 57 x 7.8 cm

Specifikat

MarkaLG
Garancia2 vjet
Madhesia e Ekranit TV43"
Lloji TVLED
SMARTJO

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

24 990 Lekë
Shitur (15)
1 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
24 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (2)
1 ne stok
44 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
366 990 Lekë
1 ne stok
53 990 Lekë
I disponueshëm
89 990 Lekë
99 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (19)
4 ne stok
84 990 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
30 980 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
62 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
179 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (11)
I disponueshëm
SHITUR
29 990 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
69 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
1 ne stok
54 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.