269 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes LG me ekran 55' Per perfeksion ngjyrash dhe cilesi figure me rezolucion Ultra HD 4K Kontrasti Cinema HDR. Madhesia e ekranit 55'' me ekran OLED peer nje figure te paster dhe cilesore Televizori eshte Smart qe ju jep mundesine te lidheni me wireless dhe te lundroni ne televizor. Operon me sistemin Web OS 4.0. Marres DVB-T2/C/S2, moduli CL+ Me dalje HDMI,USB, ethernet,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 27012

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (649)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (234)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor i markes LG me ekran 55'

Per perfeksion ngjyrash dhe cilesi figure me rezolucion Ultra HD 4K

Kontrasti Cinema HDR. Madhesia e ekranit 55'' me ekran OLED peer nje figure te paster dhe cilesore

Televizori eshte Smart qe ju jep mundesine te lidheni me wireless dhe te lundroni ne televizor.

Operon me sistemin Web OS 4.0. Marres DVB-T2/C/S2, moduli CL+

Me dalje HDMI,USB, ethernet, dalje optike

Konsumi maksimal i energjise 110Watt ndersa stanbye 0,5 W

Permasat e televizorit me mbajtese 122.8 X 75.2 X 22cm ndersa pa mbajtese 122.8 x 70.7x 4.7 cm. Peshon 16,3kg

Specifikat

Marka LG
Garancia 2 vjet
Lloji TV OLED
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
37 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
40 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
40 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
52 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
55 990 Lekë
I disponueshëm
56 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
58 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
62 990 Lekë
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

SHITUR
6 990 Lekë
Shitur (158)
Nuk ka me gjendje
4 290 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (99)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (19)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (182)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (649)
2 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (25)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
SHITUR
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (123)
Nuk ka me gjendje
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
3 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
22 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (14)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.