37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5 000 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes Lobod modeli 50DK5J 

Me ekran memadhesi 50'' dhe rezolucion FULL HD 1920x1080

Kontrasti 1000:1. Marres DVB-T2 / S2

Televizori eshte smart qe ju jep mundesine ta lidhni me intenet. Wireless i integruar

Kursen energjine 75W dhe standby 1W

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27097

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Televizor i markes Lobod modeli 50DK5J 

Me ekran memadhesi 50'' dhe rezolucion FULL HD 1920x1080

Kontrasti 1000:1. Marres DVB-T2 / S2

Televizori eshte smart qe ju jep mundesine ta lidhni me intenet. Wireless i integruar

Kursen energjine 75W dhe standby 1W

Me kornize te thjeshte dhe te holle ngjyre gri

Porta 3 HDMI/2 USB, AV/VGA/SKART/PCKomponent/Kufje

Dimensionet pa mbajtese 112x64,5x12 cm ndersa me mbajtese 112x69x23 cm

Lobodo krijoi një seri të re televizorësh LED që janë stil i përsosur dhe dizenjo shume fine

Specifikat

MarkaLobod
Garancia1 vit
Madhesia e Ekranit TV50"
Lloji TVLED
SMARTPO
Rezolucioni1920 x 1080 (Full-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

24 990 Lekë
Shitur (15)
1 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
24 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (2)
1 ne stok
44 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
366 990 Lekë
1 ne stok
53 990 Lekë
I disponueshëm
89 990 Lekë
99 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (19)
4 ne stok
84 990 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
30 980 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
62 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
179 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (11)
I disponueshëm
SHITUR
29 990 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
69 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.