58 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes Lobod modeli LLE-5566 T/C/T2/S2 Ekran me madhesi 55" rezolucion 4k Ultra HD 3840 X 2160 Televizor SMART "inteligjent" per lundrim ne internet. Perdor sistemin Android 4.4 Ekran LED per ngjyra me te mira, cilesi me te larte imazhi dhe cilesi me e mire audio Me kornize te holle ngjyre te zeze. Marresi DVB-T/T2/C/S2 Lidhje HDMI, USB, Scart, VGA

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 20481

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Televizor i markes Lobod modeli LLE-5566 T/C/T2/S2

Ekran me madhesi 55" rezolucion 4k Ultra HD 3840 X 2160

Televizor SMART "inteligjent" per lundrim ne internet. Perdor sistemin Android 4.4
Ekran LED per ngjyra me te mira, cilesi me te larte imazhi dhe cilesi me e mire audio

Me kornize te holle ngjyre te zeze. Marresi DVB-T/T2/C/S2

Lidhje HDMI, USB, Scart, VGA

Specifikat

Garancia 2 vjet
Rezolucioni 3840 X 2160
Madhesia e Ekranit TV 55"
Lloji TV LED
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

37 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
40 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
40 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
45 990 Lekë
Kurseni 6000 L
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
46 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 10000 L
I disponueshëm
52 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
4 ne stok
55 990 Lekë
I disponueshëm
56 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
62 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

Cmimi me i lire i garantuar
3 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (80)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (82)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (10)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (153)
I disponueshëm
6 990 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (35)
3 ne stok
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (65)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (17)
2 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (41)
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
3 ne stok
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (8)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.