36 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes Lobod modeli LX-43DK5T2S2 Me ekran me madhesi 43'' dhe rezolucion FULL HD 1920x1080 Marres DVB-T2 / S2.Me kornize te thjeshte dhe te holle ngjyre gri Televizori eshte smart qe ju jep mundesine ta lidhni me intenet. Wireless i integruar Operon me sistemin Android 7 Porta USB x 2, HDMI X 3, SCART, VGA, ANTENA, IN/OUT Dimensionet pa mbajtese 96,5 x 56 x 12 cm Lobodo...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27118

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Televizor i markes Lobod modeli LX-43DK5T2S2

Me ekran me madhesi 43'' dhe rezolucion FULL HD 1920x1080

Marres DVB-T2 / S2.Me kornize te thjeshte dhe te holle ngjyre gri

Televizori eshte smart qe ju jep mundesine ta lidhni me intenet. Wireless i integruar

Operon me sistemin Android 7

Porta USB x 2, HDMI X 3, SCART, VGA, ANTENA, IN/OUT

Dimensionet pa mbajtese 96,5 x 56 x 12 cm

Lobodo krijoi një seri të re televizorësh LED që janë stil i përsosur dhe dizenjo shume fine

Specifikat

Marka Lobod
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 43"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

37 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
40 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
40 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
52 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
55 990 Lekë
I disponueshëm
56 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
58 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
62 990 Lekë
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

SHITUR
6 990 Lekë
Shitur (158)
Nuk ka me gjendje
4 290 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (99)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (19)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (182)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (649)
2 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (25)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
SHITUR
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (123)
Nuk ka me gjendje
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
3 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
22 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (14)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.