39 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes Samsung 32 Modeli LED UE32M4002AKXXH. Rezolucioni 1366x768 pixel. Ngjyra te pastra dhe te theksuara, mega kontrast Opsioni Wide Color Enhancer përmirëson cilësinë e imazhit dhe zbulon detajet me ngjyra ashtu siç janë konceptuar t'i shihni. Clean View redukton zhurmën dhe interferencën, duke përmirësuar ngjyrën dhe kontrastin për pamje të pastër si kristal. Shijoni...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27002

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

790 Lekë
Shitur (237)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor i markes Samsung 32

Modeli LED UE32M4002AKXXH. Rezolucioni 1366x768 pixel.

Ngjyra te pastra dhe te theksuara, mega kontrast

Opsioni Wide Color Enhancer përmirëson cilësinë e imazhit dhe zbulon detajet me ngjyra ashtu siç janë konceptuar t'i shihni.

Clean View redukton zhurmën dhe interferencën, duke përmirësuar ngjyrën dhe kontrastin për pamje të pastër si kristal.

Shijoni gjithçka me cilësi të rafinuar imazhi HD

Lidheni argëtimin dhe mediat tuaja të preferuara me televizorin - shikoni video regjistrimet, dëgjoni muzikë ose shikoni fotot nëpërmjet lidhjes USB. 

Formatet qe suporton përfshijnë AV1, ASF, MP3, JMPG, etj.

Dy dalje HDMI nje dalje USB. Televizori nuk eshte Smart

Marresi DVB-T2 / C. Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te shijoni filmat apo pragramet tuaja te preferuara

Permasat:74.5 X 46.6 X 15cm

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Frekuenca 100Hz

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
37 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
39 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
40 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
40 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
52 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
55 990 Lekë
I disponueshëm
56 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
58 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
62 990 Lekë
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

SHITUR
6 990 Lekë
Shitur (158)
Nuk ka me gjendje
4 290 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (101)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (19)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (183)
4 ne stok
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (649)
2 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (25)
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
3 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
22 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (14)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.