109 990 Lekë


Përshkrimi

  • TV Samsung LED 50" SMART
  • 4K ULTRA HD 
  • Te integruar marresin DVB-T2 / C / S2  
  • HDMI/ USB/ Kompozitiv AV / Ethernet/ Wireless
  • Garancia 2 vite 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32378

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10000 L
99 990 Lekë
109 990 Lekë
I disponueshëm
- 10000 L
89 990 Lekë
99 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
24 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
189 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
119 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
89 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 4000 L
18 990 Lekë
22 990 Lekë
Shitur (37)
2 ne stok
- 2000 L
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Shitur (124)
I disponueshëm
- 10000 L
49 990 Lekë
59 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
36 990 Lekë
42 990 Lekë
Shitur (112)
I disponueshëm
- 10000 L
109 990 Lekë
119 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 10000 L
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 10000 L
52 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 8000 L
27 990 Lekë
35 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 3000 L
69 990 Lekë
72 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
52 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 10000 L
53 990 Lekë
63 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 6000 L
22 990 Lekë
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 14000 L
54 990 Lekë
68 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
19 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 30000 L
89 990 Lekë
119 990 Lekë
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10000 L
49 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 7000 L
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok

Përshkrimi

TV Samsung LED 50" SMART modeli UE50NU7402UXXH. Garancia 2 vite 

Me cilesi 4K ULTRA HD dhe ekran LED ku cilesia e shikimit eshte shume e larte

Ne brendesi TV ka te integruar marresin DVB-T2 / C / S2 

Portat qe ofron jane HDMI/ USB/ Kompozit AV / Ethernet/ Wireless

Audio eshte ne parametra 2 X 10 W dhe frekuence 1700 PQI

Permasat me mbajtese jane 112.5 X 73.6 X 33.6 cm

Permasat pa mbajetese 112.5 X 65 X 6 cm 

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 2 Vite
Madhesia e Ekranit TV 50"
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

Produktet që keni parë

Reviews (0)