59 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes Samsung 40'' seria 5

Modeli LED UE40M5002AKXXH. Rezolucioni FULL HD 1920x1080 pixel.

Programet dhe filmat tuaj të preferuar bëhen realë. Cilësia e pasur dhe e gjallë e imazheve Full HD do ju mahnitë.

Ngjyra te pastra dhe te theksuara,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 27008

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Televizor i markes Samsung 40'' seria 5

Modeli LED UE40M5002AKXXH. Rezolucioni FULL HD 1920x1080 pixel.

Programet dhe filmat tuaj të preferuar bëhen realë. Cilësia e pasur dhe e gjallë e imazheve Full HD do ju mahnitë.

Ngjyra te pastra dhe te theksuara, mega kontrast

Lidheni argëtimin dhe mediat tuaja të preferuara me televizorin tuaj - shikoni video regjistrimet, dëgjoni muzikë ose shikoni fotot nëpërmjet lidhjes USB

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te shijoni filmat apo pragramet tuaja te preferuara

Dy dalje HDMI nje dalje USB. Televizori nuk eshte Smart. Frekuenca 200PQI

Marresi DVB-T2 / C dhe modul CL+. Konsumi maksimal ne Watt 56

Permasat pa mbajtese 92.3x 52.3 x 7.3cm

Specifikat

MarkaSamsung
Garancia2 vjet
Lloji TVLED
SMARTJO
Rezolucioni1920 x 1080 (Full-HD)
Frekuenca200Hz

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

24 990 Lekë
Shitur (15)
1 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
24 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (2)
1 ne stok
44 990 Lekë
I disponueshëm
366 990 Lekë
1 ne stok
53 990 Lekë
I disponueshëm
89 990 Lekë
99 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (19)
4 ne stok
84 990 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
30 980 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
62 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
179 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (11)
I disponueshëm
SHITUR
29 990 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
69 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
1 ne stok
54 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.