64 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes Samsung modeli UE40MU6122KXXH

Televizori i vërtetë 4K UHD, me madhesia ekrani 40

Përjetoni detajet maksimale me katërfish rezolucion në UHD TV 3840x2160 pixel

Çdo gjë që shihni do të duket më mirë falë ngjyrave dhe ndriçimit real.

Frekuenca...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 27095

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Televizor i markes Samsung modeli UE40MU6122KXXH

Televizori i vërtetë 4K UHD, me madhesia ekrani 40

Përjetoni detajet maksimale me katërfish rezolucion në UHD TV 3840x2160 pixel

Çdo gjë që shihni do të duket më mirë falë ngjyrave dhe ndriçimit real.

Frekuenca 1300PQI, kontrast Mega. Marres DVB-T2/C dhe modul CL+

Portat: 3xHDMI, USB, komponent, kompozit(AV) ethernet dhe dalje optikale 

Televizori eshte Smart dhe operon me sistemin operativ Tizien. Me wireless te integruar dhe DLNA

Fale teknologjise LED te shperndare pas ekranit televiziv, imazhi jep nje kontrast te mrekullueshem duke drejtuar driten ku eshte me e nevojshme

Me nje nivel me te larte te ndriçimit dhe nje pamje me te thelle te ngjyres se zeze, ekrani LED siguron nje qartesi me te madhe sesa televizoret standarde

Permasat: 91.8 x 59.7 x 28.8 cm ndersa pa mbajtese 91.8 x 53.6 x 6.3cm

Specifikat

MarkaSamsung
Garancia2 vjet
Lloji TVLED i harkuar
SMARTPO
Rezolucioni4K (Ultra-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

24 990 Lekë
Shitur (15)
1 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
24 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (2)
1 ne stok
44 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
366 990 Lekë
1 ne stok
53 990 Lekë
I disponueshëm
89 990 Lekë
99 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (19)
4 ne stok
84 990 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
30 980 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
62 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
179 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (11)
I disponueshëm
SHITUR
29 990 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
69 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.