189 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes Samsung QLED modeli QE49Q6FNATXXH Me super rezolucion ULTRA HD 4K nje prodhim unik i Samsung i vitit 2018 Televizori eshte smart me wifi te integruar. Sistemi operativ tizien. Lidheni me internetin tuaj te shtepise dhe lundroni en cdo aplikacion qe deshironi direkt nga televizori juaj Me dalje DNLA/HDMI/USB/Ethernet, dalje optikale Ekran QLED me madhesi 49. Perjetoni...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 27011

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Televizor i markes Samsung QLED modeli QE49Q6FNATXXH

Me super rezolucion ULTRA HD 4K nje prodhim unik i Samsung i vitit 2018

Televizori eshte smart me wifi te integruar. Sistemi operativ tizien.

Lidheni me internetin tuaj te shtepise dhe lundroni en cdo aplikacion qe deshironi direkt nga televizori juaj

Me dalje DNLA/HDMI/USB/Ethernet, dalje optikale

Ekran QLED me madhesi 49. Perjetoni ngjyra te gjalla dhe realeme kontrast Q

TV Q6F QE49Q6FNATXXH garanton 100% thellësi ngjyre

Ju do të shihni të gjitha detajet e fshehura në skenat më të errëta madje edhe me ndriçim të plotë në dhomë.

Me gamën më të gjerë të ndriçimit dhe kontrasteve Q HDR 1000, të mundësuar nga HDR10 +, do të keni mundësi të shikoni imazhet e gjalla ne shtepine tuaj

Konsumi maksimal i energjise 95 Watt

Permasat pa mbajtese 109.2 X 63.5 X 5.5 ndersa me mbajtese 109.2 X 70.3 X 24.8 cm

Samsung ka arritur t’i evoluojë televizorët për të lejuar shikim komod edhe nga një distancë me ekranin e madh dhe një miliard ngjyra si t’i shikonit në jetën reale.

Gjithashtu, tani mund të menaxhoni të gjitha pajisjet tuaja në mënyrë më praktike me një telekomandë dhe të bashkëveproni me TV tuaj vetëm me zë.

Edhe me të gjitha këto arritje, televizori i ri 2018 QLED TV do të gërshetohet menjëherë me brendësinë e shtëpisë suaj falë përpjekjeve të pafundme të Samsung me mjeshtërinë e dizajnit

Specifikat

Garancia 2 vjet
Madhesia e Ekranit TV 49"
Lloji TV QLED
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
37 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
40 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
40 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
52 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
55 990 Lekë
I disponueshëm
56 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
58 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
62 990 Lekë
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

SHITUR
6 990 Lekë
Shitur (158)
Nuk ka me gjendje
4 290 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (99)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (19)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (182)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (649)
2 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (25)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
SHITUR
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (123)
Nuk ka me gjendje
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
3 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
22 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (14)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.