59 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes Sony LED modeli KDL32WE615BAEP

Me madhesia ekrani 32", rezolucion HD Ready me kontrast Dynamic 

Frekuenca 400Hz....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27086

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Televizor i markes Sony LED modeli KDL32WE615BAEP

Me madhesia ekrani 32", rezolucion HD Ready me kontrast Dynamic 

Frekuenca 400Hz.  Kornize rreth ekranit me ngjyre e zeze

Marres dixhital tokesor, satelitor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T2/C/S2

Televizori eshte SMART qe ju lejon ta perdorni duke e lidhur me wireless-in e shtepise tuaj me wifi te integruar

Operon me sitemin Linux. Audio 2x14W 

Portat: 2 porta HDMI, 1 porte USB, 1 porte Skart, 1 dalje optike, ethernet

Falë teknologjisë LED të shpërndarë pas ekranit televiziv, imazhi jep një kontrast të mrekullueshëm duke drejtuar dritën ku është më e nevojshme.

Me një nivel më të lartë të ndriçimit dhe një pamje më të thellë të ngjyrës së zezë, ekrani LED siguron një qartësi më të madhe sesa televizorët standardë.

SCART-Duke përdorur përshtatësin e kabllit scart, mund të lidhni pajisjet audio dhe video që përdorin standarde të ndryshme.

Permasat me mbajtese: 73.1 x 49.0 x 18.7 cm ndersa pa mbajtese: 73.1 x 44.2 x 7.0 cm

Konsumi maksimal 41W ndersa standby 0.5W

Specifikat

MarkaSony
Garancia2 vjet
Madhesia e Ekranit TV32"
Lloji TVLED
SMARTPO
RezolucioniHD Ready

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

24 990 Lekë
Shitur (15)
1 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
24 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (2)
1 ne stok
44 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
366 990 Lekë
1 ne stok
53 990 Lekë
I disponueshëm
89 990 Lekë
99 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (19)
4 ne stok
84 990 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
30 980 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
62 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm
179 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (11)
I disponueshëm
SHITUR
29 990 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
69 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
1 ne stok
54 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.