39 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor 43", cilesi Full HD me rezolucion 1920x1080pixelsEkran LEDFrekuenca 100Hz High Contrast3 porta HDMI2 porta USB per te pare filma ose degjuar muzike direkt nga nje pajisje me lidhje USBPorta te tjera: 1 VGA, 1 PC audio, 1 Skart, 1 Kompnonet, 1 Kompozit, 1 porte modul CI, 1 AV Video Marres Dixhital Tokesor dhe Kabllor i integruara DVB-T/C

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 13425

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Televizor 43", cilesi Full HD me rezolucion 1920x1080pixels
Ekran LED
Frekuenca 100Hz High Contrast
3 porta HDMI
2 porta USB per te pare filma ose degjuar muzike direkt nga nje pajisje me lidhje USB
Porta te tjera: 1 VGA, 1 PC audio, 1 Skart, 1 Kompnonet, 1 Kompozit, 1 porte modul CI, 1 AV Video

Marres Dixhital Tokesor dhe Kabllor i integruara DVB-T/C

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 43"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Frekuenca 100Hz

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (60)
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
366 990 Lekë
1 ne stok
32 990 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (33)
I disponueshëm
45 990 Lekë
1 ne stok
36 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
269 990 Lekë
2 ne stok
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
28 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
75 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.