49 990 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor Elektra 50'' SMART
  • Me sistem Android
  • Mund te instaloni te...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25090

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor Elektra 50'' SMART modeli ET-50UHD18S-T2

Me rezolucion Ultra HD dhe ekran me madhesi 50"

Me sistem Android 4.4. 768 MB +4 GB

Marres DVB-T2/C lidhet me internetin dhe mund te instalomi cdo lloj aplikacioni nga Playstore.

Me 2 dalje HDMI, 2 vend per USB 2.0, 1 VGAx1, 1 AV, INx1.RCA.YPBR(RCA)

Vend per PC Audio Input, Coaxial OUTx1, TF Card, vend per kufjet

2 vjet Garanci

Specifikat

MarkaElektra
Garancia2 vjet
Sistemi OperativAndroid 4.4 KitKat
Madhesia e Ekranit TV50"
Lloji TVLED
SMARTPO
RezolucioniUltra HD

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (74)
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
366 990 Lekë
1 ne stok
32 990 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (40)
I disponueshëm
45 990 Lekë
1 ne stok
37 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
36 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (7)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
29 990 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
269 990 Lekë
2 ne stok
189 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
28 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.