39 990 Lekë
45 990 Lekë
Kurseni 6 000 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes LG 43" modeli 43LK5100PLA.AEE Me cilesi te larte te figures, ngjyra dinamike, LED dhe rezolucion Full HD 1920x1080p Dizajn modern dhe elegant Marres DVB-T2 / C / S2 Dalej optikale/HDMI/USB/LAN Televizori perdor teknologjine Energy Saving Permasat me mbajtese 976 x 628 x 218 mm ndersa pa mbajtese 976 x 583 x 70 mm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 28211

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Televizor i markes LG 43" modeli 43LK5100PLA.AEE

Me cilesi te larte te figures, ngjyra dinamike, LED dhe rezolucion Full HD 1920x1080p

Dizajn modern dhe elegant

Marres DVB-T2 / C / S2

Dalej optikale/HDMI/USB/LAN

Televizori perdor teknologjine Energy Saving

Permasat me mbajtese 976 x 628 x 218 mm ndersa pa mbajtese 976 x 583 x 70 mm

Specifikat

Marka LG
Garancia 2 vjet
Madhesia e Ekranit 43''
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 990 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
366 990 Lekë
1 ne stok
32 990 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (26)
I disponueshëm
45 990 Lekë
1 ne stok
36 990 Lekë
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
I disponueshëm
269 990 Lekë
2 ne stok
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
4 ne stok
28 990 Lekë
4 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
75 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.