37 990 Lekë
44 990 Lekë
Kurseni 7 000 Lekë


Përshkrimi

Karrige THUNDERBOLT Shark- Gaming Chair

  • Me ndricim LED
  • Rrotullim 360 grade
  • Me 2 sfungjere te bute ne veshje lekure
  • Me telekomande per ndryshimin e ndricimit
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 44829

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

640 Lekë
790 Lekë
Kurseni 150 L
Shitur (9)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 090 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1900 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 700 L
2 790 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 800 L
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1900 L
5 090 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 240 L
2 250 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 200 L
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 200 L
4 790 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 200 L
6 290 Lekë
6 490 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
5 290 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1100 L
1 890 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 600 L
1 890 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
8 990 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
2 590 Lekë
3 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 191 L
1 799 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Karrige modeli THUNDERBOLT White Shark- Gaming Chair

Modeli i vecante dhe tundues qe lojrat tuaja te marin tjeter dimension

Me ndricim LED me pult per te ndryshuar ndricimin sipas deshires.

Me lartesi dhe krahe te rregullueshme sipas deshires per te ofruar komoditet

Rrotullohet 360 grade fale 5 kembeve me rrota 

Me veshje lekure si dhe e dizenjuar me thurje ne pjesen e brendshme te saj

Vjen ne ngjyre te zeze te nderthurur ne ane me ngjyren e bardhe 

Me 2 sfungjer te vegjel te bute qe vendosen ne pjese te ndryshme te shpines per komoditet dhe rehati maximale 

Ideale per personat qe adhurojne komoditetin dhe guxojne ne shije 

Permasat jane 83 x 32,5 x 65 cm 

Reviews (0)