500 Lekë


Përshkrimi

Biberon qelqi per bebe te marke Apple

Me dy ngjyra blu dhe e kuqe dhe ndarje milimetrike

Ushqyerja me biberon e femijes tani eshte me e lehte dhe me e sigurte.

Ushqim i sigurt dhe pa shume mundim. Per femije 0-6 muajsh

Biberoni eshte material...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25724

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Biberon qelqi per bebe te marke Apple

Me dy ngjyra blu dhe e kuqe dhe ndarje milimetrike

Ushqyerja me biberon e femijes tani eshte me e lehte dhe me e sigurte.

Ushqim i sigurt dhe pa shume mundim. Per femije 0-6 muajsh

Biberoni eshte material silikon dhe model ortodontik i pershtatshem per gojen e femijes.

Materiali eshte rezistent ndaj nxehtesise, keshtu ju mund ti sterilizoni ato pa problem.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 190 Lekë
I disponueshëm
8 090 Lekë
I disponueshëm
10 090 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 890 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
I disponueshëm
100 790 Lekë
I disponueshëm
44 390 Lekë
I disponueshëm
4 090 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.