890 Lekë


Përshkrimi

Biberon i markes Bibi per te sapolinurit

Material silikoni, transparent, me cilesi te larte

E pershtatshme per femije mbi 0 muajsh

Me forme natyrale dhe te pershtatshme per...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25569

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
SHITUR
890 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (12)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
182 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Biberon i markes Bibi per te sapolinurit

Material silikoni, transparent, me cilesi te larte

E pershtatshme per femije mbi 0 muajsh

Me forme natyrale dhe te pershtatshme per gojen e femijeve

Biberoni eshte ne masen M

100% pa substanca te demshme, te tilla si BPA ose ftalat

Reviews (0)