3 290 Lekë


Përshkrimi

  • Govate per bebe per larjen e femijes
  • Forme qe pershtatet me trupin e bebes
  • Ju krijon rehati dhe komoditet ne procesin e larjes
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25869

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
690 Lekë
4 ne stok
350 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 490 Lekë
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Vaske per larjen e bebes.

E markes Cam per femije te porsalindur deri ne 12 muajsh.

Ka vend per produktet e higjenes.

Ka forme anatoimike per rehatine e bebes tuaj me shtrese te gomuar qe femija te jete sa me komod

Zgjidhja e duhur per prinderit, lahet lehte pas perdorimit

Me tape ne pjesen posht per te derdhur sa me lehte ujin.

Permasat 97x52.5x23 cm

Pesha 1.9 kg

Produktet që keni parë

Reviews (0)