3 990 Lekë


Përshkrimi

Chicco porte futbolli 

Argetim per femijet tuaj 

Ne moment qe shenohet gol, ne port ndizen dritat dhe melodia me brohoritje stadiumi.

Topi i bute eshte i perfshire ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 41968

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
6 000 Lekë
Nuk ka me gjendje
SHITUR
5 500 Lekë
Nuk ka me gjendje
SHITUR
6 000 Lekë
Nuk ka me gjendje
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 500 L
1 390 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (27)
3 ne stok
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
179 990 Lekë
2 ne stok
38 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
790 Lekë
I disponueshëm
290 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
800 Lekë
Nuk ka me gjendje
- 11998 L
47 992 Lekë
59 990 Lekë
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 0 L
SHITUR
4 200 Lekë
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Chicco porte futbolli 

Argetim per femijet tuaj 

Ne moment qe shenohet gol, ne port ndizen dritat dhe melodia me brohoritje stadiumi.

Topi i bute eshte i perfshire ne paketim. 

Permasat e portes: 46x26x54cm

Keshillojet per femijet mbi 2 vjec. 

Produktet që keni parë

Reviews (0)