1 690 Lekë


Përshkrimi

Ndihmojini femijet qe te mesojne te hadhin hapat e para.

Qe ata te ndiehen te sigurt dhe me vetebesim ju vijne ne ndihme freret e markes Chicco.

I pershtatshem per femijet e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 25897

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Ndihmojini femijet qe te mesojne te hadhin hapat e para.

Qe ata te ndiehen te sigurt dhe me vetebesim ju vijne ne ndihme freret e markes Chicco.

I pershtatshem per femijet e moshave 6+ muajsh.

Ndihmon femijen ne zhvillimin e aftesise dhe koordinimin ne ecje.

Nje mundesi e mire per prinderit per paksimin e dhimbjeve te mesit.

Femija fiton ndjenjen e kontrollit dhe te lirise.

Balancon me natyrshem me duart e lira.

Kaloni me teper caste argetimi me femijet.

Reviews (0)