490 Lekë


Përshkrimi

Aksesore per krevatet portatik te markes Chipolino

Paketimi permban 4 cope

Vendosen afer kendeve te krevatit

Ndihmon femijet qe ngrihen vete dhe te qendrojne ne kembe

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 27731

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
100 790 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Aksesore per krevatet portatik te markes Chipolino

Paketimi permban 4 cope

Vendosen afer kendeve te krevatit

Ndihmon femijet qe ngrihen vete dhe te qendrojne ne kembe

Specifikat

Marka Chipolino

Reviews (0)