15 990 Lekë


Përshkrimi

Chipolino Krevat per Femije 0-6m Prety Close

  • I pershtatshem per femije 0-6 muaj, peshe deri ne 9 kg
  • Me 5 pozicione lartesie
  • Mund te lidhet dhe me krevatin e prinderve
  • Krijuar ne perputhje me standardet Europiane
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 69139

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (624)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
15 090 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 14500 L
8 990 Lekë
23 490 Lekë
2 ne stok
43 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (7)
Nuk ka me gjendje
1 490 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
2 999 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
990 Lekë
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
100 790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok

Përshkrimi

Chipolino Krevat per Femije 0-6m Prety Close

I pershtatshem per foshnjat e porsalindura deri ne 6 muaj, me peshe deri ne 9 kg

Perbere nga skelet alumini ne peshe te lehte

Veshja e jashtme vjen ne material te bute

Krevati mund te fiksohet lehtesisht dhe ne krevatin e prinderve per te patur me afer femijen

Me rrota levizese per lehtesi transportimi

Mund te cmontohet lehtesisht, me material te plote, te lehte per t'u pastruar

Me mbulese per femijen te perfshire ne paketim

Krevati eshte i rregullueshem ne 5 pozicione lartesie dhe nje pozicion anti refluks

Me hapesire te bollshme ruajtje

Krijuar ne perputhje me standardin evropian EN1130

Per me teper informacion, mund te lexoni manualin e perdorimit

Reviews (0)