13 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Krevat portativ per femije me peshe deri ne 15 kg
  • Perfshin dyshekun dhe jastekun
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 28812

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Nje set i cili do te ofroje rehati maksimale per femijet

Seti permban krevatin portativ te markes Chipolino, dyshekun i cili edhe paloset dhe jastekun te markes Lorelli

1. Krevat portativ per femije me peshe deri ne 15 kg, i markes Chipolino, modeli Merida

E vacanta e ketij krevati eshte se pjesa anesore ka tre nivele e cila ndihmon nenen te kete nje kontroll me te lehte mbi femijen

Mund te mbyllet per te mos zene shume vend ne shtepine tuaj dhe transportohet lehtesisht

Paketimi permban edhe dyshekun e holle dhe te bute per rehatine e femijes

Veshja anesore eshte me rrjete per nje mbrojtje maksimale. Me xhepa per mbajtjen e sendeve

Prodhuar sipas standardeve evropiane EN716, të bëra me materiale 100% të sigurta

Permasat 124x66 cm

2. Dyshek i markes Lorelli, Air Comfort, me nje strukture te brendshme me shkume poliuretani

Teper i rehatshem dhe me nje ndertim anatomik te pershtatshem per femijet

Eshte higjenik, duke qene qe edhe pastrohet lehtesisht

Cka eshte me e rendesishme dysheku eshte antialegjik

Nuk deformohet, ruan formen fillestare

Lejon rrjedhjen e lire te ajrit, parandalon mbajtjen e lageshtise, mbeshtetjen anatomikisht te sakte te shpines se foshnjes

Dysheku eshte i holle dhe kjo lejon qe te paloset lehtesisht

Me permasa 6x120x6cm

3. Jastek i bute dhe i rehatshem, mund te perdoret per femije te moshave mbi 6 muajsh

Me sistem kanlesh per te permiresuar qarkullimin e ajrit duke eleminuar ehde lageshtiren

Materiali 100% pambuk

Projektuar ne menyre specifike per te mbajtur koken dhe shpinen e foshnjes ne pozicionin e duhur

Permasat 35x27 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
5 990 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
11 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 000 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 000 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 000 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
990 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
5 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
100 790 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al