1 090 Lekë


Përshkrimi

Ndricues dhe projektues për natën Star Master.

Mbusheni dhomën tuaj me yje dhe dritën e hënes, në mënyrë që të ndiheni sikur po shtriheshit nën yje!

Promovon gjumin - Kjo llambë...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50308

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 4000 L
8 990 Lekë
12 990 Lekë
2 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
29 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
43 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
SHITUR
990 Lekë
Nuk ka me gjendje
890 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
100 790 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
990 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 800 L
990 Lekë
1 790 Lekë
3 ne stok
- 2100 L
7 890 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 1800 L
2 190 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (21)
2 ne stok
- 9000 L
19 900 Lekë
28 900 Lekë
1 ne stok
29 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Ndricues dhe projektues për natën Star Master.

Mbusheni dhomën tuaj me yje dhe dritën e hënes, në mënyrë që të ndiheni sikur po shtriheshit nën yje!

Promovon gjumin - Kjo llambë me projektor me yje është një dritë e shkëlqyeshme për fëmijët tuaj të frikësuar nga errësira para gjumit.

Zgjidhni ne 4 lloje ndircimesh LED me dritë blu, dritë të ngrohtë, dritë jeshile, dritë të kuqe, drita është e rehatshme jo verbuese

Nuk është fare e vështirë për tu përdorur. Në të do te gjeni tre butona ku mund të ndryshoni programin e dritave.

Punon me Korend ose me Bateri 4 x AAA (nuk përfshihen)

Produktet që keni parë

Reviews (0)