2 990 Lekë


Përshkrimi

Set me loje poker dhe letra Texas  Holdem 200

Per argetimin e cdo moshe ne kohen e lire

Jane te vendosura ne kuti alumini me 200 fisha nga 4 gr, 1 xheton, 2 kuvertat e kartave...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 20356

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (12)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set me loje poker dhe letra Texas  Holdem 200

Per argetimin e cdo moshe ne kohen e lire

Jane te vendosura ne kuti alumini me 200 fisha nga 4 gr, 1 xheton, 2 kuvertat e kartave nga Texas Hold'em si dhe manualin me rregullave te lojes

50 fisha te bardha, 50 te kuqe, 50 blu dhe 50 te gjelbra

Te pershtatshme per personat mbi 10 vjeç

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Produkti shume i mire

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Produkti shume i mire