9 990 Lekë


Përshkrimi

 E pershtatshme per femije te moshave 6-36 muajsh.

Nje produkte qe i ofron sigurine femijes gjate kohes qe eshte ne perdorim,me 5 rripat sigurues,per nje udhetim me te rehatshem.

 Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24140

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

14 990 Lekë
17 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
10 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
14 990 Lekë
17 990 Lekë
Kurseni 3000 L
4 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

19 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
67 990 Lekë
I disponueshëm
80 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
71 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
8 090 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
SHITUR
7 990 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
26 090 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
24 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes Cam.

E pershtatshme per femije te moshave 6-36 muajsh.

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

 E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.

Pjesa e perparme ne forme mbeshtetese mund te hiqet.

 Ne pjesen e poshtme ka nje kosh per te mbajtur gjerat.

 Rrotat jane dyshe, rrotullohen 360 grade dhe me sistem frenimi.

Permasat:

 Kur eshte e hapur: 47x73,5x102 cm

 Kur eshte e mbyllur: 28,5x32,5x107 cm

 Pesha 5.9 kg

Bli i sigurt me 0 Stres tek dyqani më i madh në Shqipëri Aladini.al

Për këtë produkt edhe për të gjithë të tjerët keni 14 ditë të drejtën e kthimit të produktit. Shiko këtu detajet ose përdor formularin për ta kthyer produktin. Formulari i kthimit këtu

Porosinë mund ta bëni me butonin porosit me 1 klikim dhe transporti është i mundur për të gjithë Shqipërinë.

Shiko detaje mbi transportin këtu

Informacion për Prindërit e rinj

Ndërkohë për të gjitha nënat e reja sugjerojmë të lexoni info nga blogu që kemi partnerë të cilin e lexoni këtu

Ose mund të shikoni këshilla nga ekspertë të fushës tek partneri jonë këtu

Specifikat

Marka Cam

Produktet që keni parë

Reviews (0)