22 990 Lekë


Përshkrimi

Chipolino Karroce 2 ne1 Camea

  • Karroce per femije ne peshe deri ne 15 kg
  • Karroce dhe ndenjese ne nje produkt
  • Me 3 pozicione per shpinen
  • Cante aksesoresh, rrjete mbrojtese, mbajtese per goten
  • Prodhuar ne perputhje me standardet Europiane
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 70235

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (117)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

15 990 Lekë
4 ne stok
15 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
4 ne stok
15 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
26 090 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
21 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
64 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
15 990 Lekë
2 ne stok
67 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
59 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
SHITUR
11 990 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
67 990 Lekë
Nuk ka me gjendje
SHITUR
34 490 Lekë
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Chipolino Karroce 2 ne1 Camea

Karroce qe shnderrohet ne ndenjese per femije me ndenjese te pershtatshme per femije deri ne 15 kg

Ne set perfshihen:

- karroca qe transformohet ne ndenjese

- cante aksesoresh per prindin

- veshje e bute astari ne sedilje

- mbajtese per goten/shishen per femijen apo prindin

- rrjete kunder mushkonjave per mbrojtje shtese

- mbulese per kembet per siguri shtese

Me skelet te forte per suport ndaj goditjeve

Sedilja shnderrohet lehtesisht ne ndenjese per femijen

Ndenjesja mund te instalohet lehtesisht ne 2 drejtime: me pozicion perballe prindit apo ne drejtim te levizjes

Mbeshtetesja per shpinen mund te rregullohet lehtesisht

Me 3 pozicione per shpinen per komforditet absolut

Me mbrojtes per pjesen e perparme lehtesisht te levizshem

Ndenjese ne veshje te bute

Me rrip sigurie me 5 pika dhe sfungjer te plote

Me tende te rregullueshme me panel per mbrojtje nga dielli dhe hapesire transparente per pamje

Me doreze qe rregullohet ne lartesi, ne material ne cilesi te larte

Me rrip ne pjesen e mbeshteteses per siguri shtese

Me kosh ne pjesen e pasme per te mbajtur aksesoret

Gomat vijne me levizje te shpejte dhe sistem frenimi ne gomat e pasme

Me mbeshtetese per kembet per ruajtje nga i ftohti

Karroca eshte prodhuar ne perputhje me standardet evropiane EN1888-1 dhe EN1888-2

Per me teper informacion, mund te lexoni manualin e perdorimit ketu

Permasat e produktit:

Pesha: 8 kg

Permasat e karroces se hapur:

Gjatesia: 88 cm

Gjeresia: 59 cm

Lartesia: 115 cm

Permasat e karroces se palosur:

Gjatesia: 85 cm

Gjeresia: 59 cm

Lartesia: 36 cm

Video Demonstruese:

Produktet që keni parë

Reviews (0)