4 890 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 5 100 Lekë


Përshkrimi

  • Karroce per femije Chipolino
  • Per mosha mbi 6 muaj
  • Praktike dhe...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32957

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Karroce per femijet, me 8 rrota, e markes Chipolino

E pershtatshme per femije te moshave mbi 6 muajsh dhe me peshe deri ne 22 kg

Me strehen e siperme te levizshme sipas deshires

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet

Rrotat jane dyshe, rrotullohen 360 grade dhe me sistem frenimi

Permasat kur eshte e hapur: 60x44x98cm

               Kur eshte e mbyllur: 109x32x26 cm

Pesha 4.2 kg

Specifikat

Marka Chipolino

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

44 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
16 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 8000 L
Shitur (6)
2 ne stok
44 390 Lekë
I disponueshëm
18 090 Lekë
I disponueshëm
31 990 Lekë
1 ne stok
80 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
67 990 Lekë
I disponueshëm
9 690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
24 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
23 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 090 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
71 890 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
45 990 Lekë
Kurseni 1000 L
4 ne stok
27 890 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
59 490 Lekë
4 ne stok
14 990 Lekë
1 ne stok
19 190 Lekë
I disponueshëm
32 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon