40 990 Lekë
44 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

Chipolino Karroce PIRUET 2 ne 1 360

  • Me ndenjese per karroce, ndenjese per te marre ne krahe
  • E pershtatshme per femije deri ne 36 muajsh, me peshe minimale 9 kg
  • Moderne dhe shume praktike, paloset shume lehte
  • Ndenjesja per karroce rrotullohet ne 360 grade
  • Certifikuar sipas standardeve Europiane
Lexo përshkrimin e plotë

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 65033

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

3 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

15 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
4 ne stok
15 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
26 090 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
21 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 3000 L
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 6000 L
58 990 Lekë
64 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 10000 L
64 990 Lekë
74 990 Lekë
3 ne stok
15 990 Lekë
2 ne stok
67 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
73 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 2000 L
62 990 Lekë
64 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
62 990 Lekë
64 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
46 990 Lekë
50 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
46 990 Lekë
50 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Chipolino Karroce PIRUET 2 ne 1 360

Karroca 2 ne 1 qe mund ta perdorni si karroce dore apo ndenjese per ta marre ne krahe

Skeleti i karroces eshte i perbere nga material alumini

Paloset lehtesisht, shpejt fale dizajnit kompakt, me vetem nje buton ne pjesen e dorezes

Krijuar nga materiale te nje cilesie te larte

Rrotat montohen dhe cmontohen lehtesisht, kane sistmine frenimit me vetem nje shtyrje ne pjesen e pasme dhe me nje buton per te ndaluar frenat ne pjesen e perparme

Rrotat vijne ne material kundra goditjeve, per te ofruar siguri

Vjen me nje cante per aksesore qe vendoset me dy kopsa metalike ne pjesen e dorezes se karroces 

Me nje kosh per mjaft hapesire per te mbajtur aksesoret e nevojshem

Certifikuar sipas standardeve europiane EN1888-1

Karakteristikat e ndenjeses per karroce:

E pershtatshme per femijet e moshes nga 6-36 muajsh, ne peshe deri ne 15 kg

Ndenjesja mund te rrotullohet ne 360 grade, duke lejuar te perdorni karrocen dhe me femijen te kthyer me fytyre nga prindi

Mjafton te terhiqni butonin ne pjesen e poshtme per te rrotulluar karrocen ne 360 grade

Vjen me dy zinxhire qe palosen duke mundesuar krijimin e nje rrjete

Mund te hapet ne pjesen e pasme me ane te nje butoni per te krijuar dhe pozicionin per gjumin e femijes

Vjen me rrjete te dyfishte qe mundeson filtrimin e ajrit, qe femija te marre oksigjenin e nevojshem duke qene komfort dhe ne ngrohtesi

Me nje mbulese per kembet e pajisur dhe me xhep dhe hiqet lehtesisht fale kopsave metalike

Me tende qe rregullohet sipas deshires, mjafton ta shtyni apo terhiqni dhe qe fale rrjetes mundeson dhe pamje

Mbeshtetesja ne pjesen e perparme mund te hiqet lehtesisht, mjafton te shtypni butonin ne pjesen e majte

Mbeshtetesja per kembet mund te ngrihet apo ulet sipas deshires

Vjen me nje rrip me 5 pika sigurie

Karakteristikat e ndenjeses qe mund ta merrni dhe ne krahe:

Ndenjesja qe mund te merret dhe ne krahe eshte e pershtatshme per foshnjat deri ne 6 muajsh, me peshe deri ne 9 kg

Instalohet ne karroce kale pjeseve mbajtese ne te dyja anet e karroces

Hiqni kopsat metalike per te pare dhe xhepin per aksesore

Ndenjesja per te marre ne krahe vjen e pajisur me nje mbulese per trupin dhe kembet e femijes, e cila kapet me kopsa dhe me nje xhep per te mbajtur aksesoret

Vjen me nje tende qe palsoet fale butonit ne pjesen anesore

Me sfungjer per te mbajtur femijen komod dhe ne rehati te plote

Certifikuar sipas standardeve europiane EN1466

Manuali i perdorimit:

Instruksionet per perdorimin e karroces i gjeni ketu

Permasat e produktit:

Pesha: 

Pesha e skeletit te karroces se bashku me rrotat: 6 kg

Pesha e skeletit te karroces pa rrotat: 4.6 kg

Pesha e ndenjeses qe mund te merret ne krahe: 4.05 kg

Pesha e ndenjeses se karroces: 4.05 kg

Permasat e karroces kur eshte e hapur:

Gjatesia: 66 cm

Gjeresia: 51 cm

Lartesia: 107 cm

Permasat e karroces se palosur:

Gjatesia: 53 cm

Gjeresia: 51 cm

Lartesia: 25 cm

Permasat e ndenjeses per ta marre ne krahe:

Gjatesia: 73 cm

Gjeresia: 33 cm

Permasat e ndenjeses per karroce:

Gjatesia: 82 cm

Gjeresia: 33 cm

Video Demonstruese:

Reviews (0)