41 990 Lekë
44 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

Chipolino Karroce Zara 3 ne 1

  • Karroce, ndenjese dhe serxholino Chipolino ne nje produkt
  • Me rrip sigurie me 5 pika, material ekologjik
  • Serxholino eshte e pershtatshme per femijet deri ne 6 muajsh, peshe deri ne 9 kg
  • Ndenjesja eshte e pershtatshme per femijet mbi 6 muajsh, ne peshe deri ne 22 kg
  • Certifikuar siper standardeve Europiane
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 69138

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 3000 L
41 990 Lekë
44 990 Lekë
3 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
64 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 2000 L
17 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
59 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 2500 L
9 490 Lekë
11 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
67 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
15 990 Lekë
3 ne stok
21 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
SHITUR
67 990 Lekë
Nuk ka me gjendje
SHITUR
34 490 Lekë
Nuk ka me gjendje
26 090 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Chipolino Karroce Zara 3 ne 1

Karroce Zara 3 ne 1: ndenjese, serxholino dhe karroce ne nje produkt te vetem

Ndenjesja eshte e pershtatshme per femijet mbi 6 muajsh, ne peshe deri ne 22 kg

Serxholino eshte e pershtatshme per femijet deri ne 6 muajsh, ne peshe deri ne 9 kg

Ne material kornize alumini ne peshe te lehte

Ndenjesja perfshin dhe nje mbulese te pershtatshme dhe per kembet me xhepa per te vendosur aksesoret

Serxholino mund te instalohet ne te dy drejtimet - perballe me prindin apo ne drejtim te levizjes

Ne 3 pozicione te sediljes

Paloset shpejt dhe lehtesisht

Doreza dhe shiriti i perparme vjen i veshur ne material lekure cilesore ekologjike te punuar me dore

Doreza e perparme per vendosjen e duarve apo mbeshtetjes se trupit mund te hiqet lehtesisht duke shtypur butonin ne pjesen anesore

Me rrip sigurie me 5 pika dhe jastek mbeshtetes per shpinen per te mos krijuar bezdisje tek femija

Me nje tende te madhe te rregullueshme ne gjatesi per mbrojtje nga dielli

Me shporte magazinimi per te mbajtur aksesoret e femijes

Gomat vijne me sistem levizje te shpejte, me sistem frenimi ne pjesen e pasme

Me rrjete kunder mushkonjave

Vjen se bashku me canten per prindin per te mbajtur aksesoret

Karroca eshte prodhuar ne perputhje me standardet evropiane EN1888-1 dhe EN1888-2

Ndenjesja eshte prodhuar ne perputhje me standardin evropian EN1466

Serxholino eshte miratuar dhe certifikuar sipas ECE R44/04

Nese ju duhet me teper informacion, lexoni manualin e perdorimit te karroces dhe manualin e perdorimit te serxholinos

Video Demonstruese:

Pesha e produktit:

Pesha e skeletit se bashku me gomat: 7.5 kg

Pesha e ndenjeses: 4.05 kg

Pesha e karroces: 3.25 kg

Pesha e serxholinos: 2.7 kg

Permasat e produktit te hapur:

Gjatesia: 104 cm

Gjeresia: 56 cm

Lartesia: 112 cm

Permasat e produktit te mbyllur:

Gjatesia: 68 cm

Gjeresia: 56 cm

Lartesia: 38 cm

Permasat e ndenjeses:

Gjatesia: 75 cm

Gjeresia: 35 cm

Permasat e serxholinos:

Gjatesia: 77 cm

Gjeresia: 35 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)