9 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 5 000 Lekë


Përshkrimi

Ndenjese per automjete CAM

  • Modeli Combo S166
  • Per femije 1-3 vjec, te peshes 9-36 kg
  • Siguri dhe rehati maksimale gjate levizjes
  • Me mbeshtetese per shpinen dhe koken te rregullueshme ne gjatesi
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25642

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

490 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 1000 L
28 990 Lekë
29 990 Lekë
2 ne stok
29 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
29 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 350 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
14 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 500 L
SHITUR
9 490 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (20)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
26 290 Lekë
Nuk ka me gjendje
SHITUR
17 990 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Ndenjese femijesh per automjete e markes Cam

Ndenjesja per femije qe mundeson komforditet dhe siguri per femijen gjate gjithe qendrimit

Krijuar ne dizajn modern, me sfungjer te bute, te rehatshem, duke siguruar pozicionin optimal per femijen tuaj

E pershtatshme per femije te moshave 1-3 vjec, ne peshe 9-36 kg

Per femijet me peshe 9-18 kg ndenjesja keshillohet te vendoset ne te njejtin krah me drejtimin e makines ndersa per femijet me peshe 0-13 kg keshillohet te vendoset me fytyre nga sedilja (mbrapsht)

Per femijet me te rritur mund te perdoret edhe vetem jasteku ules i sexholinos

Mbeshtetesja per shpinen dhe per koken mund te rregullohen ne lartesi sipas deshires, te pajisura dhe me siguri ne pjesen anesore

Me rrip sigurimi me 5 pika sigurie per suport shtese

Me mbeshtetje anti-shock (kundra goditjeve) ne pjesen anesore te mbeshteteses per koken

Veshja e serxholinos mund te hiqet dhe te lahet lehtesisht ne 30°C

Prodhuar ne perputhje me Standardet Europiane te Sigurise ECE R44 se / 04, duke ofruar siguri maksimale dhe rehati per femijen tuaj

Perbere nga material ne perputhje me standardet Europiane (direktivat 2005/ 84/ CE), krejtesisht jo toksike 

Permasat e produktit:

Pesha: 4 kg

Gjatesia: 47 cm

Gjeresia: 48 cm

Lartesia: 68-79 cm (e rregullueshme)

Video Demonstruese:

Specifikat

Marka Cam

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Super i rehatshem

E bera dhurate dhe mbesa ime eshte shume rehat ne te! Ja vlen me oferte :)


Ishte super

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Super i rehatshem

E bera dhurate dhe mbesa ime eshte shume rehat ne te! Ja vlen me oferte :)


Ishte super