9 390 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 3 600 Lekë


Përshkrimi

  • Ndenjese per makine e markes Cam
  • Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25642

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

Përshkrimi

E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate.

Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj.

E pershtatshme per femije te moshave 1-3 vjec, 9-36 kg.

Siguria eshte e garantuar nga rripat ne 5 pika sigurie.

Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te rehatshem.

Per femijet me peshe 9-18kg ndenjesja keshillohet te vendoset me fytyre nga rruga, ndersa per femijet me peshe 0-13kg keshillohet te vendoset me fytyre nga sedilja (mbrapsht).

Per femijet me te rritur mund te perdoret edhe vetem jasteku ules i sexholinos.

Ky produkt eshte prodhuar ne perputhje me standarted e sigurise Europiane ECE R44 se / 04 (karrige makine pe femije), duke ofruar siguri maksimale dhe rehati per femijen tuaj.

Veshaj qe ka sexholino mund te hiqet dhe lahet lehtesisht ne 30°C.

Me permasa 47 x 48 x 68/79 cm dhe pesha eshte 4 kg

Specifikat

Marka Cam

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
5 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
10 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 990 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1500 L
4 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
7 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
15 290 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.