19 990 Lekë


Përshkrimi

Ndenjese per automjete Chipolino, modeli Galaxy

  • Per femije me peshe 0-36 kg
  • Me 5 rripa sigurie
  • 4 Pozicione mbeshtetese
  • Sfungjer 3D per komoditet maksimal
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67386

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 500 L
9 490 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (78)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
28 990 Lekë
29 990 Lekë
2 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
29 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2000 L
42 990 Lekë
44 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Ndenjese per Automjete Chipolino Galaxy

Serxholino per femije vjen e pershtatshme per foshnjat dhe femijet ne peshe deri ne 36 kg

Montimi i ndenjeses kryhet me rrip per grupet  0+, I, II dhe III (0-36 kg)

Siguron mbrojtje dhe rehati te shkelqyer gjate udhetimit

Mbrojtje e shkelqyer nga goditjet anesore

Rripa sigurie me 5 pika me jasteke te bute te shpatullave

Rripat e sigurise vijne ne gjatesi te rregullueshme per pershtatje lehtesisht me femijen

Mbeshtetese e bute shtese per te mbajtur sa me komfort trupin e femijes

4 pozicione mbeshtetese per shpinen duke zgjedhur kendin e deshiruar

Mbeshtetesen per koken mund ta rregulloni ne gjatesine e deshiruar

Me suport 3D per reduktimin e stresit ne belin e foshnjes

Veshja e jashtme mund te hiqet dhe lahet lehtesisht

Certifikuar sipas standardeve Europiane ECE R44/04 per grupet 0+, I, II dhe III (0-36 kg)

Video Demonstruese:

Permasat e produktit:

Pesha: 6.5 kg

Gjatesia: 53 cm

Gjeresia: 44 cm

Lartesia: 62-79 cm

Reviews (0)