9 490 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Ndenjese per automjete Chipolino Jett

  • Me rripa ne 5 pika sigurie
  • Mbeshtetesja e kokes e rregullueshme sipas deshires 
  • E pershtatshme per femije me peshe nga 9 - 36 kg
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 55892

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

590 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
1 350 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

17 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 5000 L
9 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (82)
I disponueshëm
- 1000 L
28 990 Lekë
29 990 Lekë
2 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
29 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
26 290 Lekë
Nuk ka me gjendje
1 350 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 3000 L
41 990 Lekë
44 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok

Përshkrimi

Ndenjese per automjete e markes Chipolino modeli JETT

Eshte e pershtateshme per femije me peshe nga 9 - 36 kg (rreth 1-11 vjec)

Instalohet ne makine me rripin e sigurimit per grupet I, II dhe III (ne pesha 9-36 kg)

Siguron mbrojtje dhe komfort perfekt gjate gjithe udhetimit

Me rrip me 5 pika sigurie dhe jastek te bute mbeshtetes

Rripi i sigurimit vjen i rregullueshem ne gjatesi

Mbeshtetesja e kokes e rregullueshme sipas deshires

Mbeshtetesja per shpinen mund te hiqet dhe serxholino mund te transformohet ne ndenjese

Veshja e jashtme mund te hiqet dhe te lahet lehtesisht

Aprovuar dhe certifikuar sipas ECE R44 / 04 per grupet grupet  I, II dhe III (9-36 kg)

Video Demonstruese:

Shikoni testin dhe vleresimin qe ka Genti per kete produkt:

Reviews (0)