14 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

 Ndenjesia e makinës është e përshtatshme për foshnje të porsalindura dhe fëmijë me peshë deri në 36 kg.

Jastëk 3D për zvogëlimin e stresit në belin e foshnjës.

 Ndenjesia e makinës mund të rrotullohet në 360 gradë në bazën e saj plastike.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55897

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

12 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
1 ne stok
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (83)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
29 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 2300 L
9 900 Lekë
12 200 Lekë
I disponueshëm
- 15 L
2 085 Lekë
2 100 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
21 990 Lekë
I disponueshëm
18 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pershkrimi:

 Ndenjese per automjete teper komode Joruney ISOFIX e markes Chipolino.

Ndenjesia e makinës është e përshtatshme për foshnje të porsalindura dhe fëmijë me peshë deri në 36 kg.

 Bashkëngjitje ISOFIX në automjet.

 Ndenjesia e makinës mund të përdoret me drjetim nga xhami i pasem për fëmijë me peshë deri në 18 kg.

 Ndenjesia e makinës mund të rrotullohet në 360 gradë në bazën e saj plastike.

 ECE R44 / 04 e aprovuar dhe e çertifikuar - grupet 0+, I, II dhe III (0-36 kg.).

Siguria:

 Siguron mbrojtje dhe rehati të shkëlqyeshme gjatë udhëtimit.

 Mbrojtje e shkëlqyeshme nga ndikimi anësor.

 Rripa sigurie me 5 pika dhe me sfyngjer të butë të shpatullave.

 Rripi i sigurisë është i rregullueshëm për gjatësinë.

 Sfyngjer shtesë të butë për të mbështetur kokën dhe trupin e fëmijës.

 Jastëk 3D për zvogëlimin e stresit në belin e foshnjës.

 Rregullimi i lartësisë së mbështetëses së kokës.

Tapiceri është i lëvizshëm dhe i lahet.

Permasat:

 Gjatesi: 45 cm

 Gjeresia : 49 cm

 Lartesia : 82cm

Bli i sigurt me 0 Stres tek dyqani më i madh në Shqipëri Aladini.al

Për këtë produkt edhe për të gjithë të tjerët keni 14 ditë të drejtën e kthimit të produktit. Shiko këtu detajet ose përdor formularin për ta kthyer produktin. Formulari i kthimit këtu

Porosinë mund ta bëni me butonin porosit me 1 klikim dhe transporti është i mundur për të gjithë Shqipërinë.

Shiko detaje mbi transportin këtu

Informacion për Prindërit e rinj

Ndërkohë për të gjitha nënat e reja sugjerojmë të lexoni info nga blogu që kemi partnerë të cilin e lexoni këtu

Ose mund të shikoni këshilla nga ekspertë të fushës tek partneri jonë këtu

Reviews (0)