6 990 Lekë
10 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

  • Ndenjese per makine sexholino e markes Chipolino
  • E bute dhe ofron rehati maksimale
  • 5 pika sigurie per nje udhetim te qete 
  • E pershtatshme per femije me peshe nga 0-25 kg
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 38056

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (34)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
10 190 Lekë
Shitur (10)
Nuk ka me gjendje
1 690 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
15 290 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Chipolino Ndenjese per Automjete Maxtro 0-25 kg

E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate

Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj

Dizajn ergonomik dhe pelhure prej lekure sintetike me cilesi te larte 

Lartesia e kokes e rregullueshme sipas deshires 

E pershtatshme per femije me peshe nga 0-25 kg

Siguria eshte e garantuar nga rripat ne 5 pika sigurie

Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te rehatshem

Mbeshtetesja eshte e levizshme deri ne 3 pozicione sipas rehatise se femijes 

Pelhura mund te hiqet dhe te lahet me 30 grade maximumi 

Specifikat

Marka Chipolino