14 500 Lekë


Përshkrimi

  • Ndenjese per makine 
  • Cope e pambukte
  • Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te rehatshem
  • Pesha deri ne 36 kg
  • Siguria eshte e garantuar nga rripat ne 5 pika sigurie
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 44085

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

22 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 700 L
6 990 Lekë
7 690 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
29 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 290 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
1 690 Lekë
Shitur (43)
Nuk ka me gjendje
21 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate.
Ky produkt eshte prodhuar ne perputhje me standarted e sigurise Europiane ECE R44 se / 04 (karrige makine pe femije), duke ofruar siguri maksimale dhe rehati per femijen tuaj.
Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj.
E pershtatshme per femije deri ne 36 kg.
Siguria eshte e garantuar nga rripat ne 5 pika sigurie.
Ka cope te pambukte.
Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te rehatshem.
Per femijet me peshe 9-18kg ndenjesja keshillohet te vendoset me fytyre nga rruga, ndersa per femijet me peshe 0-13kg keshillohet te vendoset me fytyre nga sedilja (mbrapsht).
Per femijet me te rritur mund te perdoret edhe vetem jasteku ules i sexholinos.
Veshja qe ka sexholino mund te hiqet dhe lahet lehtesisht ne 30°C.

Produktet që keni parë

Reviews (0)