14 990 Lekë


Përshkrimi

Karrige per ngrenie 3 ne 1 e markes Keter, e pershtateshme per femije deri ne 25 kg.

Një karrige e larte dhe komode do ju lehtesoje qe te vegjelit tuaj te hanë së bashku...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 39868

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (12)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
182 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Karrige per ngrenie 3 ne 1 e markes Keter, e pershtateshme per femije deri ne 25 kg.

Një karrige e larte dhe komode do ju lehtesoje qe te vegjelit tuaj te hanë së bashku me të rriturit, kështu ata do mësojnë sjelljen ne tavoline.

Falë përdorimit të një plastike të certifikuar me cilësi më të lartë dhe me 5 rripa sigurie, karrigia është teper e sigurt.

Falë tre funksioneve, karrige do të jetë e përshtatshme për fëmijën në shumë faza të zhvillimit të saj.

Me nje mbulese te bute, dhe me tabaka e cila mund te hiqet dhe te lahet lehtesisht.

- Mundësia e palosjes 

- Perfekt për udhëtime

- Dimensionet: 60x64x90 cm

- E pershtateshme per femije deri ne: max. 25 kg 

- 6 muajsh deri ne 4 vjec.

Reviews (0)