2 250 Lekë


Përshkrimi

Seria- Eja me pushime, nje set me 5 libra

Per femije te grupmoshes 7-13 , nga klasa e pare ne klasen e 5

Seria e librave 'Eja në pushime me Magjistarin Blu' ndihmon të...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24047

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Seria- Eja me pushime, nje set me 5 libra

Per femije te grupmoshes 7-13 , nga klasa e pare ne klasen e 5

Seria e librave 'Eja në pushime me Magjistarin Blu' ndihmon të vegjlit të argëtohen dhe te mesojne edhe kur janë në pushime.

Secili liber ka 64 faqe nder te cilat mund te gjeni dhe lojëra për klasën 1-5. Shumë ushtrime dhe lojëra për të mos harruar ato që ke mësuar gjatë vitit.

Nese deshironi qe t'i blini librat te ndare klikoni ne platformen me te madhe te shitjes se librit online Bukinist.al

LIBRAT E NDARE I GJENI KETU:

Eja ne pushime me Magjistarin Blu1 

Eja ne pushime  me Magjistarin Blu2

Eja ne pushime  me Magjistarin Blu3

Eja ne pushime me Magjistarin Blu4 

Eja me Magjistarin Blu ne pushime5

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

800 Lekë
I disponueshëm
800 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 000 Lekë
I disponueshëm
2 000 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 900 Lekë
I disponueshëm
540 Lekë
600 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
360 Lekë
400 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
1 080 Lekë
1 200 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
630 Lekë
700 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
I disponueshëm
720 Lekë
800 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
I disponueshëm
630 Lekë
700 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
630 Lekë
700 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
900 Lekë
1 000 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (3)
I disponueshëm
900 Lekë
1 000 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
1 080 Lekë
1 200 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
270 Lekë
300 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
630 Lekë
700 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
360 Lekë
400 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
855 Lekë
950 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (3)
I disponueshëm
540 Lekë
600 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
1 800 Lekë
2 000 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
450 Lekë
500 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
360 Lekë
400 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
720 Lekë
800 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al